33-170 Tuchów, ul. Długa 62 D, małopolskie

O nas

CO WŁAŚCIWIE ROBIMY?

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa produkcja elementów metalowych o przeróżnych gabarytach oraz ich późniejsza obróbka. Całą naszą ofertę sprawdzisz na stronie głównej.    

SKĄD SIĘ WZIĘLIŚMY?

Jako firma startowaliśmy w roku 2012 – produkowaliśmy wówczas głównie elementy sprzętów sportowych naszej własnej marki, która dopiero co rozwijała swoje skrzydła. Doświadczenie zdobywaliśmy z każdym rokiem, stając się przy tym jednym z wiodących producentów w naszej branży w Polsce, co zaowocowało  uruchomieniem dodatkowych linii produkcyjnych, zwiększając przy tym moce przerobowe naszych fabryk. Obecnie nasze usługi są na tyle rozbudowane, że kompleksowo oferujemy je naszym klientom, wykonując dla nich przeróżne zlecenia – zarówno duże jak i małe.  

PRZEŁOMOWY CZAS

Cały rok 2022 był dla nas przełomowy, gdyż to właśnie tego roku postanowiliśmy połączyć wszystkie nasze usługi w jedną, spójną całość. W ten sposób powstał właśnie K-SPORT Complex. Obecnie skupiamy się na rozbudowie marki Complex, aby móc trafiać do jeszcze szerszego grona odbiorców.